Formænd gennem tiden

Navn Periode
Frits Thomsen 12.08.1975 - 04.08.1977
Hans Kristensen 04.08.1977 - 27.03.1979
Per Løbner Kjær 27.03.1979 - 19.01.1984
Kim Kusk Mortensen 19.01.1984 - 19.01.1985
Kim Pinderup Sørensen 19.01.1985 - 19.02.1986
Niels Kjærulf 19.02.1986 - 10.02.1987
Grethe Meinby Andersen 10.02.1987 - 23.02.1988
Flemming W. Larsen 23.02.1988 - 07.03.1989
Kim Pinderup Sørensen 07.03.1989 - 12.03.1991
Per Løbner Kjær 12.03.1991 - 19.04.1995
Kenneth Rahbæk Mortensen 19.04.1995 - 20.10.1995
Per Løbner Kjær 20.10.1995 - 07.04.1998
Jørn Reinholdt Hansen 07.04.1998 - 07.03.2006
Per Løbner Kjær 07.03.2006 - 05.03.2008
Steen Michael Larsen 05.03.2008 - 10.12.2015
Patrick Godskesen 10.15.2015 -